Inżynier Automatyk – Praktykant w Dziale Wsparcia Technicznego

  • Praktyki
  • Warszawa

Witryna internetowa B&R Automatyka Przemysłowa sp. z o.o.

O Firmie
Zrób kolejny krok w karierze w firmie B&R – należącej do Grupy ABB – z globalnym zespołem, który pobudza transformację społeczeństwa i przemysłu, aby osiągnąć bardziej produktywną i zrównoważoną przyszłość. W firmie B&R – należącej do Grupy ABB – mamy jasny cel promowania różnorodności i integracji we wszystkich wymiarach: płci, LGBTQ+, umiejętności, pochodzenia etnicznego i pokoleń.

Dołącz do zespołu automatyki w B&R – należącej do Grupy ABB
Informacje ogólne
Zapraszamy na program praktyk w B&R Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o. Podczas praktyk przejdziesz cykl szkoleń z zakresu obsługi i programowania sterowników PLC, uruchamiania serwonapędów i projektowania interfejsów HMI. Następnie wykonasz szkoleniowe projekty wdrożeniowe. Zostaną one następnie sprawdzone przez doświadczonego inżyniera, który przekaże Ci profesjonalną informację zwrotną.

Twoje obowiązki

  • Przejście szkolenia z zakresu postaw pracy ze sterownikami PLC i programowania
  • Przejście szkolenia z zakresu sterowania serwonapędami
  • Przejście szkolenia z zakresu projektowania interfejsów operatora (HMI)
  • Wykonanie projektu – systemy PLC i wizualizacja
  • Wykonanie projektu – systemy napędowe

Twoje kompetencje

  • Znajomość zagadnień z zakresu sterowników PLC i automatyki przemysłowej
  • Podstawowe umiejętności programowania PLC w IEC61131 (Ladder Diagram, Structured Text) i/lub ANSI C/C++
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej
  • Samodzielność, odpowiedzialność i organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

Więcej o nas

W firmie B&R – należącej do Grupy ABB – możesz spodziewać się ekscytującej i pełnej wyzwań pracy z indywidualnym, dostosowanym do potrzeb szkoleniem wprowadzającym. Będziesz pracować w zwinnych zespołach, w których masz możliwość aktywnego wpływu i rozwijania pomysłów. Nasze elastyczne modele pracy (np. elastyczny czas pracy, hybrydowy) oferują optymalną równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.

Wyjątkowy duch B&R charakteryzuje się uznaniem, bezpośrednią komunikacją i nieformalną kulturą pracy. Oferujemy dostosowane do potrzeb programy szkoleniowe i rozwojowe, a także ekscytujące możliwości rozwoju w firmie. Wiele innych świadczeń B&R (Parental Leave Program, Employee Assistance Program i wiele innych) uzupełnia naszą ofertę.

Czekamy na Twoją aplikację (mile widziane są dokumenty złożone w języku angielskim) – zaaplikuj tutaj
Job and Career opportunities at ABB | ABB Career (careers.abb)
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ABB, zajrzyj jeszcze raz na naszą stronę internetową www.abb.com.

Oświadczenie o ochronie danych ABB:

Dział Automatyzacji Maszyn ABB, znany również naszym klientom jako B&R, jest innowacyjną firmą automatyki z siedzibą w Austrii i dodatkowymi biurami na całym świecie. B&R stał się częścią Dywizji Robotyki i Automatyki Dyskretnej ABB w 2017 roku i wraz z oddziałem ABB Robotics zatrudnia ponad 11 000 osób w ponad 100 lokalizacjach w ponad 53 krajach.

Jako wiodący globalny dostawca rozwiązań automatyki, B&R opracowuje, produkuje i sprzedaje elektronikę przemysłową, oprogramowanie i rozwiązania mechatroniczne, a także technologie automatyzacji maszyn i fabryk. Od 2020 roku portfolio automatyki B&R obejmuje również roboty delta marki Codian. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom B&R wyznacza nowe standardy i konsekwentnie przekracza oczekiwania swoich klientów.

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę careers.abb.