Specjalista ds. kosztorysowania i analiz kosztowych

  • Pełny etat
  • Warszawa

Witryna internetowa CCMspzoo CCM Sp. z o.o.

Firma doradczo-inżynieryjna

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie kosztorysów metodą szczegółową i uproszczoną
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej i technicznej
  • Archiwizacja i analiza danych
  • Sporządzanie analiz kosztowych
  • Wsparcie przy sporządzaniu opinii prywatnych i sądowych
  • Wsparcie przy sporządzaniu i weryfikacji kalkulacji na roboty dodatkowe, zamienne i uzupełniające.

Wymagania:

  • Znajomość programów do kosztorysowania (preferowana Norma EXPERT)
  • Wykształcenie kierunkowe w zakresie budownictwa
  • Znajomość branży budowlanej
  • Terminowość i samodzielność
  • Rzetelność i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań
  • Brak przeciwwskazań do pracy z tekstem
  • Mile widziane uprawnienia budowlane w tym członkostwo w organizacjach zawodowych np. PIIB, SKB.

Oferujemy:

  • Płatny, trwający 3 miesiące staż z możliwością kontynuacji współpracy po zakończeniu.
  • Staż w godzinach 9:00-17:00, od poniedziałku do piątku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w dużych i interesujących projektach z wielu sektorów budownictwa.
  • Pełną wyzwań pracę w Zespole Ekspertów i Specjalistów, mających ugruntowaną renomę na rynku usług doradczych w branży budowlanej w Polsce
  • Wyposażenie stanowiska pracy (laptop).

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na ccm@ccmanagement.pl