Specjalista ds. sprzedaży (branża IT/ automotive)

  • Pełny etat
  • Warszawa

Witryna internetowa Comarch S.A.

W Comarch współpracujemy z liderami całego łańcucha dostaw branży motoryzacyjnej mając w swoim portfolio klientów takich jak Grupa Volkswagen, Renault czy ThyssenKrupp.

Sukcesy ostatnich lat oraz duży potencjał rynku skłaniają nas to rozbudowy zespołu sprzedażowego.

Szukamy Specjalistki/ty ds. sprzedaży, osoby która będzie zajmować się gamą produktową obejmującą:

– EDI & E-Invoicing

– Comarch Loyalty Management

Jeżeli masz talent do sprzedaży, dobrze znasz branżę motoryzacyjną i produkcyjną a dodatkowo pasjonują Cię nowe rozwiązania i technologie IT, ta oferta jest dla Ciebie!

Brzmi interesująco? Aplikuj – może to właśnie na Ciebie czekamy!

PROFIL PRACOWNIKA
Wykształcenie wyższe
Orientacja na rozwój kariery w sprzedaży w międzynarodowym środowisku
Swobodna komunikacja w języku angielskim
Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
Doświadczenie w sprzedaży międzynarodowej, z firm IT, produkcyjnych, motoryzacyjnych
Samodzielność, przedsiębiorczość, skuteczność oraz determinacja w dążeniu do celu
Doskonałe zdolności interpersonalne oraz umiejętność budowania relacji
Elastyczność, dyspozycyjność i gotowość do delegacji (m.in. DACH, Skandynawia, Hiszpania, Francja, Czechy, Włochy)
Zainteresowania w zakresie biznesu, nowych technologii, elektro mobilności i motoryzacji
Prawo jazdy kat. B
Dodatkowym atutem będzie znajomość innych języków obcych (np. języka włoskiego, francuskiego) oraz znajomość modeli opartych na sieci dealerskie

TWOJE ZADANIA
Działania prospectingowe, generowanie leadów poprzez działania sprzedażowe (Linkedin, cold calls, cold mails, automatyzacje, udział w eventach branżowych)
Pozyskiwanie nowych klientów (producenci samochodów, główni uczestnicy łańcuchu dostaw oraz duże i średnie przedsiębiorstwa z branży automotive/mobility)
Sprzedaż produktów z obszaru EDI, eInvoicing oraz lojalności
Odpowiedzialność za cały cykl sprzedażowy: identyfikacja klienta, analiza potrzeb, budowa relacji, złożenie oferty, negocjacje, podpisanie umowy, rozwój sprzedaży
Realizacja założonych celów sprzedażowych w oparciu o ofertę Comarch dla dużych przedsiębiorstw
Bezpośrednia współpraca z działami konsultingu, produkcji oraz marketingu

DLA CIEBIE
Praca w międzynarodowej sprzedaży IT (usługi + produkty) dla topowych klientów motoryzacyjnych
Kontakt z najnowszymi trendami IT i duże możliwości rozwoju w sprzedaży
Coaching, wdrożenie, szkolenie, przekazywanie wiedzy od doświadczonych osób. Jednocześnie duże pole do samodzielności i własnej inicjatywy
Działy wsparcia, marketing (budżety, konferencje, kampanie), konsulting, międzynarodowe struktury, delegacje, budżety sprzedażowe, etc.
Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz wiele ścieżek rozwoju zawodowego
Praca pełna wyzwań w dynamicznym środowisku biznesowym
Elastyczne godziny pracy
Model pracy hybrydowej (3 dni z biura, 2 dni zdalnie) po okresie wdrożenia
Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę kariera.comarch.pl.