Wsparcie Zespołu Obsługi Klienta

  • Dodatkowa / tymczasowa
  • Warszawa

Witryna internetowa De Lage Landen Leasing Polska S.A.

De Lage Landen jest firmą leasingową założoną w 1969 roku w Holandii. Specjalizuje się w świadczeniu usług leasingowych, a także w dostarczaniu rozwiązań finansowych dla firm i osób indywidualnych. Obecnie firma De Lage Landen działa w ponad 35 krajach w Europie, Ameryce Północnej i Południowej, Azji i Nowej Zelandii. Na całym świecie zatrudnia 5000 osób.
Globalny zasięg i szeroki zakres działalności stwarzają interesujące możliwości kariery zawodowej dla pełnych entuzjazmu, utalentowanych osób, które myślą o pracy w międzynarodowej firmie. Pracownicy firmy De Lage Landen reprezentują aż 45 różnych narodowości. Wielu z nich korzysta z szansy zdobycia doświadczenia zawodowego poza swoim krajem.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do roli:

Zakres zadań:

• Bieżące wsparcie Zespołu CSD (Customer Service Desk)
• Przygotowywanie kopii umów leasingowych
• Odbiór poczty i dystrybucja w dziale
• Generacja faktur administracyjnych na postawie zestawień
• Wydruki i segregacja dokumentów do wysyłki
• Przygotowywanie harmonogramów na wniosek Klienta
• Sporadyczne zastępstwo na linii telefonicznej (np. na czas przerw, spotkań działowych)

Nasze oczekiwania:

• Inicjatywa, sumienność i dokładność
• Komunikatywność i umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji
• Wysoka kultura osobista
• Kreatywność, samodzielność i efektywne zarządzanie swoim czasem
• Znajomość office365
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

• Współpracę na podstawie umowy zlecenia
• Możliwości rozwoju w strukturach firmy
• Dodatkowe benefity – takie jak karta Multisport po okresie wdrożeniowym
• Pracę w firmie dwukrotnie wyróżnonej certyfikatem Great Place to Work™
• Elastyczny grafik dopasowany do zajęć na uczelni
• Doświadczony i wspierający zespół gotowy do dzielenia się wiedzą
• Dostęp do platform edukacyjnych umożliwiających zdobywanie wiedzy oraz rozwój kompetencji, m.in. miękkich, technicznych i językowych
• Pracę w nowoczesnym i komfortowym biurze w pobliżu Dworca Gdańskiego
• Udział w integracyjnych wydarzeniach firmowych

Prosimy o przesyłanie CV wraz z poniższą klauzulą na adres mailowy: ewa.gromek@dllgroup.com

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez De Lage Landen Leasing Polska S.A. z siedzibą w Warszawie (00-189), ul. Inflancka 4B, moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji.”

Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania danych osobowych kandydatów ubiegających się o pracę w DLL znajdują się na stronie internetowej

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na ewa.gromek@dllgroup.pl