Negocjator ds. pozyskiwania umów Umów Udostępnienia Nieruchomości

  • Pełny etat
  • Warszawa

Electronic Control Systems S.A.

Główne zadania:

  •  Negocjowanie zasad udostępniania nieruchomości pod budowę sieci światłowodowej,
  •  Negocjowanie zasad współpracy z deweloperami,
  •  Negocjowanie zasad wykorzystania istniejącego okablowania teletechnicznego w budynkach,
  •  Budowanie i podtrzymywanie długofalowych relacji z osobami odpowiedzialnymi za zarządzanie budynkami,
  •  Szkolenie partnerów technicznych w zakresie pozyskiwania UUN (Umów Udostępniania Nieruchomości),
  •  Raportowanie klientowi i bezpośredniemu przełożonemu postępów realizacyjnych

Wymagania:

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  •  Umiejętność współpracy z klientem zewnętrznym
  • Umiejętność wykorzystywania różnorodnych technik negocjacyjnych
  • Wiedza na temat strategii oraz technik negocjacji
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Umiejętność równoległego prowadzenia wielu zadań
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Doświadczenie przy realizacji inwestycji światłowodowych będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość pakietu Office, w szczególności Excel
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę przy projektach dla największych krajowych i zagranicznych operatorów telekomunikacyjnych
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin lub kontrakt B2B
  • Partnerskie relacje w pracy zespołowej oraz wsparcie doświadczonej kadry
  • Szkolenia umożliwiające rozpoczęcie pracy oraz zapewniające dalszy rozwój zawodowy
  • Indywidualne narzędzia pracy
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, kartę Multisport, kafeterię My Benefit

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na katarzyna.gebran@ecs.com.pl