Asystent projektanta instalacji fotowoltaicznych (branża konstrukcyjna)

Witryna internetowa ESOLEO

Jesteśmy Drużyną Z Nieskończoną Energią!

O nas

ESOLEO, jest częścią Grupy Cyfrowy Polsat – największej grupy kapitałowej w Polsce, w skład której wchodzą m.in.: Cyfrowy Polsat, Polkomtel – operator sieci Plus, Telewizja Polsat, Netia oraz IPLA. Czerpiemy z 25 lat doświadczeń realizując własną wizję zrównoważonego biznesu opartego o najnowocześniejsze technologie i wiedzę ekspertów, pasjonatów energii odnawialnej.

Bierzemy udział w zielonej transformacji budując największa w Polsce farmę fotowoltaiczną o mocy 70MW. Dążymy do pozycji lidera energii odnawialnej, nie tracąc z oczu bezpieczeństwa środowiska, Klientów oraz Partnerów. Współpracujemy z ludźmi, którzy podzielają nasze wartości.

Dołącz do nas, wspieraj nasze działania na rzecz środowiska naturalnego i rozwoju, razem z nami wyznaczaj trendy i standardy nowoczesnych stylu życia.

Będziesz odpowiedzialny za:

• opracowywanie projektów budowlanych, wykonawczych, powykonawczych pod nadzorem    projektanta z uprawnieniami konstrukcyjno-budowlanymi – w tym sporządzanie dokumentacji projektowej zgodnie z obowiązującymi procedurami i przepisami,
  • współpraca z projektantami innych branż: drogowej, elektroenergetycznej, architektonicznej,
  • dokonywanie niezbędnych uzgodnień,
  • przeprowadzanie wizji lokalnych,
  • wsparcie techniczne zespołu ds. zakupów oraz realizacji,
  • przygotowywanie kalkulacji oraz zestawień materiałów do kosztorysów,
  • koordynacja międzybranżowa prac projektowych.

Mamy dla Ciebie:

• szkolenia techniczne z zakresu fotowoltaiki,
  • szkolenia z obsługi nowych systemów informatycznych,
  • zdobycie doświadczenia przy realizacji prestiżowych projektów
  • możliwość zdobycia praktyki niezbędnej do uzyskania uprawnień budowlanych,
  • pakiet benefitów- po okresie próbnym.

Wyślij nam swoje CV, jeśli posiadasz:

• doświadczenie w projektowaniu konstrukcji budowlanych (stal, drewno), w tym umiejętność wykonywania rysunków wykonawczych konstrukcyjno-budowlanych,
  • biegła znajomość programów AutoCad, Excel, MS Office, obsługa Soldis (mile widziane) oraz  innych programów obliczeniowych – w tym wymiarowania przekrojów 3d
  • wykształcenie wyższe,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • prawo jazdy kat. B.

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę system.erecruiter.pl.