Specjalista/ka ds. zakupów Projektowych

  • Pełny etat
  • Warszawa

Witryna internetowa HOCHTIEF Polska

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa Zespołu Kontraktów w zakresie zaopatrzenia w usługi podwykonawców i dostawy materiałów, zapewniająca wysoką jakość i terminowość przy możliwie korzystnym poziomie cen,
  • Sporządzanie Planu Zaopatrzenia Projektu, przy współudziale Kierownictwa Kontraktu,
  • Sprawdzanie kompletności materiałów przetargowych, sporządzenie i uzgodnienie z Zespołem Kontraktu listy oferentów, wysyłanie zapytań ofertowych,
  • Przygotowywanie zestawień ofert po weryfikacji ich wiarygodności i zgodności z warunkami zawartymi w materiałach przetargowych,
  • Współpraca z Kierownictwem Kontraktu przy negocjowaniu warunków umów z Podwykonawcami i Dostawcami,
  • Przygotowywanie zleceń/zamówień dla Podwykonawców/Dostawców oraz dokumentów do umów, obsługa platformy Zapytania ofertowe,
  • Wnoszenie reklamacji do dostawców,
  • Monitorowanie rynku Dostawców i Podwykonawców, rozbudowa bazy Podwykonawców.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane (także ostatnie lata studiów) lub ukończona szkoła średnia o profilu budowlanym,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych będą dodatkowym atutem.

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (min. 2 lata – na stanowisku: Specjalista).

Oferujemy:

  • Możliwość poszerzania doświadczenia oraz rozwoju (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne),
  • Pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, bilety do kina oraz do teatru, paczki dla dzieci),
  • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej Luxmed oraz karty Multisport.

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę system.erecruiter.pl.