Asystent, Młodszy Specjalista, Specjalista ds. certyfikacji TSI – podsystem: Sterowanie ruchem kolejowym (SRK)

  • Część etatu
  • Warszawa

Witryna internetowa Infracert TSI sp. z o.o.

Posiadamy status Jednostki Notyfikowanej nr NB 2738

Osoba na ww. stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację zadań związanych z oceną podsystemu SRK na zgodność z Technicznymi Specyfikacjami Interoperacyjności.

Obowiązki osoby zatrudnionej:

  • asystowanie w ocenie projektów na zgodność z Technicznymi Specyfikacjami Interoperacyjności oraz przepisami krajowymi,
  • weryfikacja dokumentacji projektowej, wykonywanie testów i sprawdzeń, przeprowadzanie wizji lokalnych,
  • udział w wydarzeniach branżowych, uczestnictwo w grupach roboczych na szczeblu krajowym i europejskim,
  • komunikacja z klientem.

Wymagania:

Szukamy osób, które

  • rozpoczęły lub ukończyły studia w jednej z wymienionych branż: sterowanie ruchem kolejowym, transport kolejowy oraz pokrewne – do podsystemu SRK
  • znają zasady funkcjonowania rynku transportu kolejowego,
  • myślą strategicznie i poszukują optymalnych rozwiązań,
  • znają język angielski w stopniu pozwalającym na porozumiewanie się z podmiotami zagranicznymi i zapoznawanie się z aktami prawnymi w języku angielskim,
  • posiadają czynne prawo jazdy kat. B,
  • potrafią bardzo dobrze organizować pracę.

Oferujemy:

  • pracę w zgranym, pełnym pomysłów oraz pasji kolejowej zespole
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się jednostce posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku oraz stosującej najwyższe standardy,
  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • odpowiednie narzędzia pracy,
  • liczne szkolenia w obszarach transportu kolejowego
  • przyjazną atmosferę oraz satysfakcjonujące zadania,
  • szerokie możliwości rozwoju i samorealizacji,
  • realizację innowacyjnych projektów z dziedziny transportu kolejowego
  • elastyczny grafik z możliwością pracy w systemie zdalnym,
  • wiele benefitów (m.in. karta sportowa i pakiet medyczny).

Daj sobie szansę na rozpoczęcie wspaniałej przygody! Załącz swoje CV i aplikuj do nas wysyłając wiadomość na: praca@infracert.com

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na praca@infracert.com