Inżynier ds. niezawodności w dziale Zdatności do Lotu

  • Pełny etat
  • Świdnik

PZL-Świdnik jest jedynym producentem śmigłowców polskiej konstrukcji, który aktywnie działa w branży od prawie 70 lat. Do dziś wyprodukował i dostarczył ponad 7400 śmigłowców klientom w ponad 40 krajach na całym świecie. Od 2010 r. jest częścią Leonardo, w którym odgrywa ważną rolę Globalnego Centrum Doskonałości w zakresie Produkcji Struktur lotniczych. Koncern zatrudnia ponad 46 tysięcy osób w zakładach produkcyjnych i biurach zlokalizowanych głównie we Włoszech, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Polsce.

PZL-Świdnik jest kluczowym integratorem polskiego sektora lotniczego. Wspiera rozwój kolejnych pokoleń inżynierów poprzez transfer know-how, organizację praktyk i staży, studia dualne i objęcie patronatem uczniów szkoły technicznej.

Główne obowiązki:

• uczestniczenie w opracowywaniu analiz niezawodnościowych zgodnie z wymaganiami przepisów lotniczych,
• przygotowywanie oceny zagrożeń funkcjonalnych i analiz bezpieczeństwa systemów metodą FMEA,
• opracowywanie klasyfikacji zdarzeń lotniczych i udział w procedowaniu działań związanych ze zdarzeniami,
• zarządzanie Wykazem Części Krytycznych.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki lotnicze lub ewentualnie mechaniczne),
• wiedza z zakresu aerodynamiki, budowy, projektowania oraz eksploatacji statków powietrznych (zwłaszcza śmigłowców),
• znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1,
• kompetencje miękkie: analityczne myślenie, umiejętność pracy w zespole, orientacja na cel, dobra organizacja pracy własnej, umiejętności komunikacyjne, proaktywność i otwartość na poszukiwanie nowych rozwiązań.

Co oferujemy:

• zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu,
• zdobywanie doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
• opieka medyczna i pakiet socjalny.

Sposób aplikowania: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Inzynier-ds-niezawodnosci/4835-2891-25-08a-2759.html

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PZL-Świdnik S.A. z siedzibą przy Al. Lotników Polskich 1, 21-045 Świdnik. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu rekrutacji na stanowisko wskazane w ofercie pracy. Jeżeli zgadza się Pani/Pan, aby Administrator mógł wykorzystać Pani/Pana dane osobowe także w przyszłych procesach. rekrutacyjnych, prosimy o zaznaczenie odpowiedniej zgody w formularzu aplikacyjnym.

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę ats.hrlink.pl.