Asystent Projektanta Konstrukcji (K/M/X)

  • Część etatu
  • Warszawa

Jacobs

Jesteśmy międzynarodową firmą inżynierską świadczącą usługi w zakresie doradztwa technicznego, projektowania i zarządzania projektami inwestycyjnymi. W ramach globalnego centrum projektowego z oddziałami w Krakowie i Warszawie zatrudniamy specjalistów w obszarach:

Advanced Facilities
Water&Environment
Transportation
Energy&Power
Cities&Places
Digital
Dzięki współpracy w międzynarodowych zespołach i zróżnicowanym perspektywom zyskujemy doświadczenie, które stanowi o naszej wspólnej sile.
W Jacobs każdy dzień jest okazją do czynienia świata lepszym – zaprojektuj z nami swoją ścieżkę kariery!

Zakres obowiązków:

Opracowywanie rysunków i opisów technicznych,
Wsparcie projektów przemysłowych,
Nauka obowiązujących norm i standardów, zgodnych z wymaganiami firmy i klientów,
Współpraca z innymi branżami;
Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
Możliwość pracy w biurze lub modelu hybrydowym (zależne od projektu),
Elastyczne godziny pracy,
Pracę w doświadczonym zespole projektowym;
Here’s what you’ll need:

Nasze Wymagania:

Status studenta ostatnich lat studiów na kierunkach tj. konstrukcje, budownictwo ogólne, inżynieria lądowa lub pokrewne,
Dobra znajomość programu AutoCAD,
Praktyczna znajomość norm budowlanych,
Dobra znajomość języka angielskiego (B1/B2) w mowie i piśmie,
Dostępność w wymiarze około 30h tygodniowo,
Umiejętność efektywnej organizacji własnego czasu pracy i współpracy w zespole;

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę careers.jacobs.com.