Kosztorysant

  • Pełny etat
  • Warszawa

Budizol Sp. z o.o. S.K.A.

Na polskim rynku nieruchomości jesteśmy obecni od 1988 roku. Obecnie nasze projekty realizujemy w Polsce, Szwecji, Danii oraz Niemczech. Swoją aktywność koncentrujemy na trzech podstawowych obszarach: produkcji prefabrykatów żelbetowych dla budownictwa przemysłowego, komercyjnego i mieszkaniowego;produkcji prefabrykatów drewnianych dla obiektów jedno- i wielorodzinnych generalnym wykonawstwie oraz na łączeniu tych technologii tzn. prefabrykacji hybrydowej.

Poszukujemy Kosztorysanta

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie ofert oraz kosztorysów dla konstrukcji prefabrykowanych żelbetowych i/lub drewnianych,
  • Planowanie procesu budowlanego we współpracy z kierownikiem sprzedaży,
  • Pozyskiwanie kontraktów we współpracy z kierownikiem sprzedaży,
  • Wstępne projektowanie konstrukcji prefabrykowanej – analiza, obliczenia i optymalizacja,
  • Udział w spotkaniach biznesowych i negocjacjach,
  • Przygotowanie dokumentów do umowy,
  • Kontakt z Podwykonawcami i biurami projektowymi,
  • Promowanie wyrobów i usług realizowanych przez firmę.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne – budownictwo (lub w trakcie studiów),
  • Znajomość branży budowlanej,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub szwedzkiego,
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy

  • Możliwości rozwoju oraz doskonalenia umiejętności,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i funkcjonującej na nim od ponad 30 lat,
  • Świadczenia z funduszu socjalnego (bony, paczki świąteczne, itp.),
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia.

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę budizol.com.pl.