Młodszy Doradca Klienta

  • Pełny etat
  • Warszawa

Witryna internetowa ABC-Szkolenia Paweł Żuchowski

ABC-Szkolenia Paweł Żuchowski – Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą szkoleniowo-doradczą działającą w branży transportowej. Naszymi klientami są kierowcy zawodowi oraz przedsiębiorcy zajmujący się przewozem drogowym rzeczy lub osób.

Opis stanowiska:

  • Obsługa klienta i sprzedaż zarówno w kontakcie bezpośrednim, telefonicznym jak i mailowym
  • Obsługa systemu CRM
  • Obsługa urządzeń biurowych
  • Udział w realizacji innych zadań i projektów Zespołu Sprzedaży i Obsługi klienta

Wymagania:

  • Status studenta/studentki
  • Zainteresowanie branżą transportową lub szkoleniową
  • Dyspozycyjność w zakresie 1-2 weekendów w miesiącu i 4-5 dni w tygodniu
  • Umiejętność planowania i wyznaczania sobie priorytetów, samodzielność
  • Wysoka kultura osobista
  • Komunikatywność i odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zaangażowanie i chęć rozwoju
  • Bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w oparciu o umowę zlecenie
  • Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii
  • Pracę w wymiarze pełnego etatu
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w branży szkoleniowo – transportowej
  • Wysokospecjalistyczne szkolenia z branży transportowej
  • Możliwość nabycia uprawnień Doradcy w branży transportowej i prowadzenia szkoleń
  • Pracę przyjaznym zespole młodych ludzi nastawionych na rozwój
  • Możliwość przedłużenia współpracy i dalszego rozwoju zawodowego
  • Elastyczne godziny pracy

Warunkiem rozpatrzenia aplikacji jest przesłanie CV na adres: rekrutacja@abc-szkolenia.com

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ABC Szkolenia Paweł Żuchowski zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016r., poz.922)”.

Dziękujemy za nadesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na rekrutacja@abc-szkolenia.com