Praktykant/Asystent w Dziale Audytu

Witryna internetowa MMCA Sp. z o.o.

firma audytorska, badanie sprawozdań finansowych, audyt

MM Consulting & Audit (MMCA Sp. z o.o.) jest nowoczesną firmą audytorską oraz doradczą oferującą swoje usługi zarówno w Warszawie, jak i w całej Polsce. Jesteśmy grupą doradców, biegłych rewidentów, posiadających ponad dziesięcioletnie doświadczenie zdobyte w wiodących międzynarodowych i krajowych firmach audytorskich i konsultingowych (BIG4). Jesteśmy młodym zespołem profesjonalistów, któremu zależy na świadczeniu usług najwyższej jakości dla naszych klientów oraz rozwoju kompetencji naszych pracowników.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osób na stanowisko Praktykant/Asystent w Dziale Audytu.

W naszym zespole będziesz miał możliwość:

• wsparcia biegłych rewidentów w badaniach i przeglądach sprawozdań finansowych
  • wykonywania wybranych czynności rewizji finansowej oraz innych usług atestacyjnych
  • wzięcia udziału w ciekawych projektach doradczych, obejmujących doradztwo księgowe, M&A
  • wykonywania wybranych czynności administracyjnych, w tym przygotowywania ofert oraz umów.

Oczekiwania:

• absolwent/student min. 3 roku studiów ekonomicznych
  • mile widziane pierwsze doświadczenia (w tym praktyki) w firmach audytorskich/księgowości
  • zdolność analitycznego i logicznego myślenia
  • podstawowa znajomość zasad rachunkowości
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji
  • dokładność, staranność, skrupulatność, rzetelność
  • min. podstawowa znajomość języka angielskiego (B1) oraz pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook),
  • dyspozycyjność min. 24-30 godzin tygodniowo
  • gotowość do wyjazdów służbowych (maksymalnie 15% czasu pracy)
  • mile widziane uprawnienia do kierowania samochodem oraz posiadanie własnego samochodu

• konkurencyjne wynagrodzenie
  • możliwość pracy zdalnej
  • wsparcie w postępowaniu kwalifikacyjnym dla kandydatów na biegłych rewidentów
  • miłą i przyjazną atmosferę pracy pełnej wyzwań w młodym i dynamicznych zespole
  • wsparcie merytoryczne doświadczonych biegłych rewidentów
  • szkolenia/spotkania integracyjne

Aplikacje zawierające CV prosimy kierować na adres: kontakt@mmca.pl

Prosimy o zawarcie w wysyłanych aplikacjach zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby prowadzonego procesu rekrutacyjnego o treści: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MMCA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, przy ul. Pełczyńskiego 32 lok. 65, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest MMCA Sp. z o. o.”.
Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na kontakt@mmca.pl