Staż w Dziale Analiz Energetyki i Produkcji Pomocniczej

  • Staż
  • Płock

Witryna internetowa ORLEN S.A.

Nr referencyjny: 15/MK/2024

Data zakończenia publikacji: 21.04.2024

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie raportów, analiz finansowych, prezentacji na potrzeby Segmentu Energetyki i Technologii Wodorowych dla spółek Grupy ORLEN
  • Uczestnictwo w procesie planowania i prognozowania
  • Współpraca przy rozwoju narzędzi analitycznych i integracji raportowania w spółkach Grupy ORLEN (m.in. ORLEN, Energa, ORLEN Energia, PGNiG Termika)
  • Budowa i weryfikacja modeli finansowych dla Energetyki (OZE, źródeł konwencjonalnych) oraz technologii wodorowych i paliw syntetycznych
  • Wsparcie finansowo-kontrolingowe zadań realizowanych przez Obszary Biznesowe (Wodór, Energetyka oraz produkcja pomocnicza)

Nasze wymagania

  • Jesteś studentem ostatnich lat studiów lub absolwentem uczelni wyższych kierunków takich jak: zarządzanie finansami, rachunkowość, kontroling, energetyka, informatyka, matematyka, zarządzanie
  • Sprawnie poruszasz się w pakiecie MS Office, w szczególności Excel
  • Dobrze komunikujesz się w języku angielskim
  • Potrafisz analizować dane i wyciągać z nich wnioski
  • Potrafisz pracować w zespole
  • Proaktywnie poszukujesz rozwiązań
  • Chcesz rozwijać kompetencje finansowo-analityczne w Obszarze Energetyki, OZE i Wodoru

To oferujemy

  • Przyjazne środowisko pracy
  • 6 miesięczny płatny staż
  • Elastyczny tryb pracy
  • Szkolenia merytoryczne i rozwój kompetencji miękkich
  • Praca w zawodzie
  • Odpowiedzialność za projekt/zadanie

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę www.orlen.pl.