Staż w Dziale Aplikacji Hurtu i Logistyki

  • Staż
  • Płock

Witryna internetowa ORLEN S.A.

Nr referencyjny: 11/MK/2024

Data zakończenia publikacji: 21.04.2024

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie zadań związanych z administracją systemami informatycznymi
  • Obsługa systemu HelpDesk
  • Monitorowanie interfejsów systemów logistyki i sprzedaży
  • Udział w opracowaniu wytycznychstandardów integracji systemów informatycznych
  • Tworzenie raportów i analiz
  • Udział w pracach projektowych
  • Tworzenie instrukcji i dokumentacji

Nasze wymagania

  • Jesteś studentem ostatnich lat studiów lub absolwentem Uczelni Wyższych kierunków informatycznych
  • Bardzo dobrze poruszasz się w MS Office, szczególnie w Excel
  • Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Znasz i potrafisz się poruszać w: bazach danych, systemach serwerowych (WindowsLinux), dowolnym środowisku programistycznym
  • Znajomość zagadnień związanych z branżą TSL – mile widziane
  • Potrafisz pracować w zespole
  • Proaktywnie poszukujesz rozwiązań

To oferujemy

  • Przyjazne środowisko pracy
  • 6 miesięczny płatny staż
  • Elastyczny tryb pracy
  • Szkolenia merytoryczne i rozwój kompetencji miękkich
  • Praca w zawodzie
  • Odpowiedzialność za projekt/zadanie

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę www.orlen.pl.