Staż w Zespole Optymalizacji Procesów Petrochemicznych i Rafineryjnych

  • Staż
  • Płock

Witryna internetowa ORLEN S.A.

Nr referencyjny: 6/AMP/2024

Data zakończenia publikacji: 21.04.2024

Twój zakres obowiązków

  • Analiza danych procesowych z obszaru produkcji rafineryjnej i petrochemicznej, wykonywanie obliczeń i analiz związanych z efektywnością procesową i energetyczną
  • Udział w przygotowaniu raportów i analiz
  • Poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań poprawiających efektywność procesową i energetyczną w obszarze produkcji rafineryjnej i petrochemicznej
  • Analiza schematów teologicznych pod względem ich poprawności co do założeń projektowych

Nasze wymagania

  • Jesteś studentem IV, V roku bądź absolwentem studiów wyższych jednego z preferowanych kierunków: chemia, technologia chemiczna
  • Znasz pakiet MS Office na poziomie średniozaawansowanym
  • Masz wiedzę z zakresu procesów rafineryjnych i petrochemicznych
  • Posiadasz umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Potrafisz pracować w zespole
  • Proaktywnie poszukujesz rozwiązań

To oferujemy

  • Przyjazne środowisko pracy
  • 6 miesięczny płatny staż
  • Elastyczny tryb pracy
  • Szkolenia merytoryczne i rozwój kompetencji miękkich
  • Praca w zawodzie
  • Odpowiedzialność za projekt/zadanie

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę www.orlen.pl.