Staż w Zespole Zakupów Dodatków Chemicznych

Witryna internetowa ORLEN S.A.

Nr referencyjny: 8/MK/2024

Data zakończenia publikacji: 21.04.2024

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie procesów zakupowych zgodnie z procedurami obowiązującymi w ORLEN S.A., w tym: opracowywanie zapytań ofertowych, analiza ofert, negocjowanie warunków handlowych, przygotowywanie umów oraz uzyskiwanie wymaganych akceptacji
  • Współpraca z działami wspierającymi procesy zakupowe: prawnym, kontrolingu, realizacji, produkcji, inne
  • Nadzór nad podpisanymi umowami ramowymi
  • Prowadzenie i aktualizowanie baz danych w obszarze Biura Zakupów
  • Zapoznanie się z organizacją pracy w Biurze Zakupów: zadania, procedury i dokumentacja, zbieranie informacji, analiza i podejmowanie działań
  • Zapoznanie się z systemami informatycznymi: SAP CP, CONNECT, DOK-SYSTEM

Nasze wymagania

  • Jesteś studentem ostatnich lat lub absolwentem studiów wyższych o kierunkach: chemia, technologia chemiczna, logistyka lub pokrewne
  • Sprawnie posługujesz się programami pakietu MS Office
  • Posiadasz umiejętności analizowania informacji i danych
  • Znasz język angielski na komunikatywnym poziomie
  • Potrafisz pracować w zespole
  • Proaktywnie poszukujesz rozwiązań

To oferujemy

  • Przyjazne środowisko pracy
  • 6 miesięczny płatny staż
  • Elastyczny tryb pracy
  • Szkolenia merytoryczne i rozwój kompetencji miękkich
  • Praca w zawodzie
  • Odpowiedzialność za projekt/zadanie

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę www.orlen.pl.