Specjalista w Zespole Rozwoju Architektury IT

https://twitter.com/Porty_Lotnicze Przedsiębiorstwo Państwowe "Porty Lotnicze"

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Ustalanie strategicznych kierunków rozwoju architektury technologicznej systemów informatycznych i telekomunikacyjnych;
  • Opracowywanie planów rozwoju sieci przedsiębiorstwa;
  • Administrowanie środowiskami testowymi oraz zapewnienie ich sprawności technicznej;
  • Tworzenie dokumentacji projektowej i technicznej;
  • Prowadzenie i dokumentowanie prac wdrożeniowych systemów informatycznych i telekomunikacyjnych;
  • Świadczenie usługi w ramach 3 linia wsparcia w zakresie wytworzonych aplikacji, systemów informatycznych i telekomunikacyjnych dla komórek organizacyjnych PPL.
    OFERUJEMY
  • Nawiązanie współpracy w ramach umowy B2B;
  • Realny wpływ na tworzenie unikalnych i specjalistyczny rozwiązań oraz optymalizację pracy na Lotnisku Chopina
  • Pakiet medyczny na preferencyjnych warunkach;
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach;
  • Parking (Lotnisko Chopina i Biurowiec Sonata) dostępny w ramach korzystnego abonamentu.
    NASZE WYMAGANIA
  • Wykształcenie minimum średnie;
  • 3 lata doświadczenia na stanowisku związanym z projektowaniem lub analizą topologii sieci, obsługą urządzeń sieciowych różnych platform;
  • Umiejętność diagnozowania usterek i analizy ich przyczyn;
  • Znajomość budowy systemów operacyjnych (Windows Server/Linux);
  • Znajomość środowiska wirtualnego Vmware;
  • Znajomość budowy sieci LAN/ WAN;
  • Znajomość technologii TCP/IP, VLAN, MPLS, VXLAN;
  • Umiejętność administrowania urządzeniami sieciowymi (przełączniki, routery, NGFW);
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie A2/B1;
  • Samodzielność, zaangażowanie, nastawienie na rozwój, umiejętność organizacji pracy własnej.
    Zainteresowane osoby prosimy o złożenie CV wraz z podaniem nr referencyjnego rekrutacji do dnia 31.01.2021r. na adres: RekrutacjaIT@polish-airports.com

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę ppl.bip.gov.pl.