Asystent projektanta geotechnicznego

  • Część etatu
  • Warszawa

Witryna internetowa TERGON sp. z o. o.

Oferujemy specjalistyczne rozwiązania z zakresu geotechniki.

Jeśli interesuje Cię geotechnika i chcesz pogłębić wiedzę nie tylko teoretyczną, ale głównie praktyczną w tym obszarze, zapraszamy do aplikowania. Poszukujemy asystenta projektanta  geotechnicznego chętnego do podjęcia współpracy z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku geotechnicznym.

Miejsce pracy: Warszawa; Rodzaj zatrudnienia: UoP, UZ, staż.

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja dokumentacji przetargowej i opracowań projektowych,
  • opracowanie (pod nadzorem głównego projektanta) koncepcji projektowych oraz projektów wykonawczych,
  • technologicznych: obudów wykopu, pionowych i poziomych przesłon przeciwfiltracyjnych, optymalizacja posadowienia obiektów, dobór i projektowanie kotew gruntowych, mikropali, pali oraz podbić w technologii jet-grouting,
  • wykonywanie obliczeń geotechnicznych,
  • przygotowanie rysunków technicznych rozwiązań geotechnicznych,
  • wsparcie działu ofertowego przy procesie oferowania,
  • współpraca z działem realizacji w trakcie prowadzenia robót.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie w kierunku budownictwo lądowe/geotechnika (lub pokrewne) – w trakcie lub ukończone studia,
  • biegła znajomość oprogramowania AutoCad (ZWCAD), Microsoft Office,
  • podstawowa wiedza w zakresie geotechniki.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w pracy w biurze projektowym,
  • znajomość oprogramowania geotechnicznego np. GGU, GEO5, ForGeo, Rm-Win,
  • praktyczna znajomość technologii robót geotechnicznych.

Benefity:

  • możliwość zrobienia uprawnień !!!
  • uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach,
  • praca pod nadzorem doświadczonych geotechników,
  • stały kontakt z działem realizacji, możliwość weryfikacji założeń projektowych,
  • możliwość uczestniczenia w badaniach kotew gruntowych i mikropali,
  • benefity sportowe i wypoczynkowe,
  • przyjazna atmosfera pozbawiona korporacyjnych ograniczeń 😊

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na kariera@tergon.pl