Międzynarodowy płatny program praktyk

MIĘDZYNARODOWY PŁATNY PROGRAM PRAKTYK WEJDŹ DO ŚWIATA MARKETINGU Z DELVE

Inwestycja w talenty to podstawa strategii rozwoju DELVE. Wybrani przez nas Praktykantki i Praktykanci poznają podstawy najnowocześniejszych technologii marketingowych i dowiedzą się, jak podejmować decyzje marketingowe oparte na danych. Każdy lider w DELVE zaczynał swoją karierę właśnie na praktykach! Dołącz do nas! Aplikuj do 31 marca 2022.


DELVE jest certyfikowanym partnerem Google Marketing Platform, certyfikowanym partnerem usług Google Cloud, ekspertem Google Analytics 360 i Display & Video 360 oraz jedną z najszybciej rozwijających się firm Inc 5000. Jako najwyżej oceniany partner Google Marketing i Cloud jesteśmy ekspertami w wykorzystywaniu potencjału marketingu cyfrowego i analityki do maksymalizacji zwrotu z inwestycji.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ:

Dołącz na nasz międzynarodowy płatny program praktyk, gdzie spędzisz kilka tygodni w każdym z kluczowych dla marketingu działów.
To szansa na poznanie nie tylko innych Praktykantów/tek z Europy, ale także z USA. W DELVE nauczysz się jak pracuje:

Technologia – nauczymy Cię analityki cyfrowej i platform medialnych oraz tego, jak z nich korzystać. Będziesz pracować z tym, co uważamy za najlepszyAdTech (Ad ). Przez cały czas spędzony w DELVE będziesz się uczyć i zdawać szereg certyfikatów technicznych, aby poszerzyć swoją wiedzę w zakresie kluczowych technologii marketingowych.

Zarządzanie kampaniami online — nauczymy Cię, jak konfigurować, optymalizować i zarządzać kampaniami programmatic, search i social media. Nauczymy Cię najlepszych praktyk i pomożemy zrozumieć, jak korzystać z platform dostosowanych do unikalnych potrzeb każdego klienta.

Analityka internetowa — dowiesz się, jak skonfigurować technologię śledzenia sieci i aplikacji, aby badać i rozumieć zachowanie użytkowników, zaangażowanie i wydajność witryny. Będziesz pracować z wiodącą technologią analityki i śledzenia stron internetowych.

Insights, Results & Reporting – nauczymy Cię analizować dane marketingowe i wyjaśniać wzorce/spostrzeżenia klientom. Dowiesz się, jak pomóc klientom przenosić czas i pieniądze z działań biznesowych, które nie działają, na taktyki marketingowe, które dostarczają marce wartości.

Projektowanie i kreacja — nauczymy Cię, jak wykorzystać swoje umiejętności projektowania graficznego w reklamie cyfrowej oraz jak tworzyć i rozwijać kreacje, które napędzają zamierzone działania użytkowników. Będziesz pracować nad kreacją dla wielu znanych klientów i nauczysz się, jak przebiega ten proces od początku do końca.

● Komunikacja – wreszcie, co najważniejsze! Będziesz regularnie kontaktował/a się z klientami. Słuchanie i rozumienie indywidualnych potrzeb, wymagań i oczekiwań każdego klienta to coś, czego z czasem się nauczysz. O TOBIE:

Absolwent/ka studiów licencjackich lub magisterskich (preferowane kierunki – finanse, ekonomia, marketing, matematyka, statystyka, chemia, fizyka, informatyka, projektowanie graficzne

● Dostępna/y full time (40 h tygodniowo w godzinach 10-18)

● Umiesz myśleć ilościowo i pracować z liczbami

● Umiesz tłumaczyć dane na jasne i namacalne spostrzeżenia, które każdy zrozumie

● Rozwiązywanie problemów z niejednoznacznymi i niepełnymi informacjami to dla Ciebie coś łatwego

● Efektywnie komunikujesz się po angielsku

● Potrafisz stworzyć diagramy pojęciowe, ilustracje i/lub formuły matematyczne w zależności od wykonywanego zadania

● Motywuje Cię osiągnięcie sukcesu

● Lubisz mieć odpowiedzialność za “swoje” tematy

O NAS:

DELVE to szybko rozwijająca się firma z klientami w USA i UE. Wśród naszych kluczowych klientów są UNICEF, Wynn, Virgin, Gerber Life, ALG i AT&T. Szybko się rozwijamy i szukamy ambitnych, szczerych i energicznych członków zespołu. W DELVE stawiamy na pierwszym miejscu naszych ludzi. Mając tak wiele talentów, dostrzegamy znaczenie dobrego samopoczucia naszych pracowników i robimy wszystko, aby zapewnić im pracę w najlepszym środowisku, które sprzyja rozwojowi osobistemu i zawodowemu. Dbamy o naszą kulturę i nagradzamy kreatywność i determinację. Jesteśmy również w trakcie uzyskiwania certyfikatu B-Corp i neutralności pod względem emisji dwutlenku węgla. Nasz zespół poszukuje osób zorientowanych na dane, rozwiązujących problemy, które traktują pracę osobiście, ale nadal wiedzą, jak się dobrze bawić. DELVE ma siedzibę w Boulder (Kolorado), a biura w Nowym Jorku, Warszawie (WeWork Grzybowska 62) i Mińsku.

Co oferuje DELVE:

● 6-miesięczny międzynarodowy program praktyk
Wynagrodzenie 5000 PLN (umowa zlecenie)
● Umowę o pracę po 6 miesiącach i podwyżkę
● Możliwość dołączenia do dynamicznego i ekscytującego globalnego zespołu w sektorze data science/ad-tech

Aplikuj:

Skip to content