Program menadżerski – Management Trainee

Studencie, absolwencie – wnieś świeże spojrzenie do branży retail! Zapraszamy do aplikowania do programu Management Trainee 2022 w Biedronce – największej sieci detalicznej w Polsce.

Management Trainee to prestiżowy program menedżerski, do którego zapraszamy absolwentów i studentów ostatniego roku studiów, którzy marzą o dynamicznej i odważnej karierze zawodowej w przyszłościowej branży retail. Jeśli chcesz rozkwitnąć zawodowo, rozwinąć kompetencje liderskie i szybko awansować na stanowisko menedżerskie – dołącz do Biedronki!

Program Management Trainee ruszy w lipcu 2022r. Uczestnicy programu pierwsze miesiące spędzą na intensywnym wdrożeniu do organizacji pracując w dedykowanych działach. W tym roku będą to: Logistyka, Łańcuch Dostaw, Zakupy, Merchandising, E-commerce, Finanse, Dział ds. lojalności klientów i innowacji cyfrowych.

Projekty, w których uczestnicy programu wezmą udział są jednymi z kluczowych dla organizacji, których rozwój będzie miał realny wpływ na przyszłość firmy. Po dwóch latach od rozpoczęcia pracy w Biedronce uczestnicy, po pozytywnej ocenie efektów ich pracy, otrzymają awans na stanowisko młodszego menedżera.

Uczestnicy programu Management Trainee zatrudnieni zostaną w oparciu o umowę o pracę. Dołączając do Biedronki mogą liczyć na konkurencyjne wynagrodzenie, dedykowany program rozwojowo-szkoleniowy, opiekę Mentora oraz atrakcyjny pakiet ponad 20 benefitów i świadczeń pozapłacowych.

Aplikuj do jednego z 7 działów w Biurze Głównym Biedronki w Warszawie oraz Centrum Usług Wspólnych w Poznaniu i już dzisiaj rozpocznij swoją karierę zawodową w strukturach największej sieci detalicznej. Podejmij wyzwanie! Rekrutacja trwa do końca marca. Dowiedz się więcej na: www.karierawjm.pl/management-trainee

Linki do aplikacji:

Dział logistykihttps://tiny.pl/9p2k6
Dział łańcucha dostawhttps://tiny.pl/9p229
Dział zakupówhttps://tiny.pl/9p22l
Dział logistyki e-commercehttps://tiny.pl/9p228
Dział finansów – kontroling finansowyhttps://tiny.pl/9p22z
Działy finansowe – Centrum Usług Wspólnych i dział skarbca (POZ)https://tiny.pl/9p28x
Działy finansowe – Centrum Usług Wspólnych i dział skarbca (WAW)https://tiny.pl/9p287
Dział ds.lojalności klientów i innowacji cyfrowychhttps://tiny.pl/9p28c
Dział merchandisinguhttps://tiny.pl/9p285
Ogłoszenie ogólnehttps://tiny.pl/9p28l

Skip to content