,,Spotkania z Pracodawcą”

Drodzy Studenci

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Was na Cykl Spotkań z Pracodawcą, jakie organizuje Biuro Karier Wojskowej Akademii Technicznej.

Spotkania będą miały miejsce na platformie Teams w formie online. Wymagane są zapisy na poszczególne wystąpienia.

Proponujemy studentom Wojskowej Akademii Technicznej bogaty wachlarz tematów. Dowiecie się min. o działalności, celach, pasjach, procesach rekrutacyjnych poszczególnych firm.

Będą to z pewnością bardzo inspirujące spotkania. Kto wie, może to właśnie podczas tych wystąpień znajdziecie swojego wymarzonego pracodawcę?

Harmonogram poszczególnych spotkań :

FONON Sp. z o.o. 12 kwietnia godz. 15:05

Temat spotkania: PROJEKTOWANIE I BUDOWA SIECI TELEKOMUNIKACYJNYCH.

1) Procedury budowlane;

2) Optymalizacja procesów;

3) Kariera zawodowa w inwestycjach liniowych.

Firma Fonon Sp. z o.o. specjalizuje się w projektowaniu, budowie i utrzymaniu sieci telekomunikacyjnych oraz integracji różnych typów sieci ze szczególnym uwzględnieniem sieci szerokopasmowych. Wszystkie usługi realizują kompleksowo poczynając od stworzenia koncepcji, poprzez opracowanie i pozyskanie kompletnej dokumentacji projektowej oraz powykonawczej, aż po wybudowanie i serwis sieci. Fonon Sp. z o.o. należy do Grupy Kapitałowej WASKO, którą tworzą komplementarne podmioty o różnych specjalizacjach. Zapewnia to synergię oraz możliwość wykorzystania najnowocześniejszych technologii teleinformatycznych.

Kliknij i dołącz do spotkania

GABOS SOFTWARE. 14 kwietnia godz. 15:05

Temat spotkania: ZINTEGROWANE SYSTEMY INFORMATYCZNE W PODMIOTACH LECZNICZYCH.

Wytwarzamy oprogramowanie dla placówek medycznych.  Od ponad 30 lat rozwijamy i dostarczamy oprogramowanie wyłącznie dla sektora ochrony zdrowia.  Naszym głównym kierunkiem działań jest rozwój własnego rozwiązania Wide Medical Solution. Specjalizujemy się w projektowaniu, wytwarzaniu i dostarczaniu wysokiej jakości systemów informatycznych dla szpitali, przychodni i gabinetów lekarskich. Oferujemy swoim klientom autorskie oprogramowanie, usługi wdrożeniowe, wsparcie techniczne oraz konsultacje. Zapewniamy precyzyjną obsługę małych i dużych placówek medycznych. Produkujemy systemy informatyczne, które służą do obsługi wielu milionów pacjentów. Każdego roku podnosimy i rozwijamy poziom obsługi klientów wykorzystujących nasze produkty. W Gabos Software zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów pracujących w różnych technologiach. Szczególną uwagę poświęcamy rozwiązaniom telemedycznym oraz wykorzystaniu analityki i sztucznej inteligencji.

Zapisz się: https://forms.office.com/r/c8E3zLSQvp

Kliknij i dołącz do spotkania

Horus-Energia Sp. z o.o. 26 kwietnia 2022 r. godz. 15:05

Firma Horus Energia istnieje od 1984 roku i jest jedną z największych i najbardziej renomo­wanych firm działających na krajowym rynku zasilania w energię elektryczną i ciepło. Oferujemy wszystko co jest związane z zespołami prądotwórczymi, zaczynając od fazy doboru, poprzez wykonanie niezbędnych projektów wraz z uzgodnieniami, dostawę, kompleksowy specjalistyczny montaż i uruchomienie, na serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym kończąc.

Zapisz się: https://forms.office.com/r/0kU5ZUjSPW

General Electric Gas Power. 28 kwietnia godz. 15:05

Temat spotkania: GE GAS POWER W POLSCE I GLOBALNIE – DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ?

Firma GE Gas Power oferuje innowacyjne rozwiązania dla rynku energetycznego globalnie, także w Polsce. Inżynierowie, których zatrudniamy cenią ogromne możliwości wszechstronnego rozwoju, prace w zróżnicowanym środowisku oraz wpływ na transformację energetyczną.

Omówimy działalność firmy globalnie i lokalnie z uwzględnieniem innowacyjnych rozwiązań w zakresie transformacji energetycznej. Przedstawimy program rozwoju w GE Gas Power dla inżynierów na początku kariery oraz inne możliwości rekrutacyjne.

Zapisz się: https://forms.office.com/r/Lpb7KACkaV

Odbyły się spotkania:

Marzec 2022 r.

1. Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego. 8 marca o godz. 15:05

Temat spotkania: ABW W SYSTEMIE ORGANÓW BEZPIECZEŃSTWA PAŃSTWA.

Różnorodność zadań realizowanych przez ABW sprawia, że poszukujemy studentów i absolwentów szkół wyższych, zarówno kierunków technicznych, humanistycznych, przyrodniczych jak i językowych. Dlatego zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane służbą w ABW, również tych, którzy dopiero określają kierunek swojej drogi zawodowej.

 2. BorgWarner. 22 marzec o godz. 15:05

Temat spotkania: WEJDŹ Z NAMI W SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ. SPRAWDŹ JAK SIĘ U NAS PRACUJE.

BorgWarner Inc. jest amerykańskim koncernem napędzającym rynek motoryzacyjny. Produkują komponenty oraz systemy zaawansowanych technologii dla układów napędowych i przeniesienia napędu w pojazdach silnikowych. Jako lider produktów z ponad 130-letnim doświadczeniem wspieramy przemysł w realizacji rozwiązań technologicznych dla małych i średnich samochodów oraz zastosowań do pojazdów ciężarowych i terenowych.

Kwiecień 2022 r.

1.WASKO SA (Grupa Kapitałowa). 5 kwietnia godz. 15:05

Temat spotkania: PRZEDSTAWIENIE PROJEKTÓW INFORMATYCZNYCH WASKO + WYZWANIA I ŹRÓDŁA INSPIRACJI DLA MŁODYCH PROGRAMISTÓW.

Jesteśmy jedną z największych polskich firm wdrażających nowoczesne technologie. Realizuje zaawansowane projekty inwestycyjne w zakresie budowy sieci szerokopasmowych, systemów transportowych, lotnictwa cywilnego i wojskowego, a także zintegrowanych systemów IT dla przemysłu, ochrony zdrowia i administracji publicznej.
Lider Grupy Kapitałowej, która zatrudnia ponad 1300 pracowników, w skład której oprócz WASKO S.A. wchodzą COIG S.A., WASKO 4 BUSINESS Sp. z o.o., GABOS Software Sp. z o.o., FONON Sp. z o.o., LogicSynergy Sp. z o.o., oraz
D2S Sp. z o.o.

Krótki opis firmy, przedstawienie charakterystyki projektów, które na co dzień są realizowane. Wskazanie oczekiwań wobec Studentów/Absolwentów na rynku pracy i jakie kompetencje są szczególnie istotne na początku kariery zawodowej. Zaproszenie na płatne staże dające możliwość długofalowej współpracy.

2. STRABAG Polska 7 kwietnia godz. 15:05

Temat spotkania: PRACA W BUDOWNICTWIE WG. STRABAG.

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie.

Czy warto pracować w budownictwie? Jakie są możliwości rozwoju w tej branży? Od czego zacząć przygodę w STRABAG? To i wiele innych tematów zostanie poruszonych na naszym spotkaniu. Czeka wiele atrakcji i niespodzianek. Zapraszamy.

 
 

Skip to content