Kosztorysant

  • Pełny etat
  • Warszawa

Witryna internetowa Amber Construction Sp. Z o. O.

PRACUJ Z NAMI!
Jesteśmy firmą specjalizującą się w kompleksowej realizacji inwestycji budowlanych. Nasza oferta obejmuje wszystkie etapy procesu, od koncepcji projektu, przez realizację aż po serwis gwarancyjny. Działamy z myślą o wysokim standardzie obsługi projektu i terminowości, dbając jednocześnie o optymalizację kosztów. Dołącz do nas i badź częścią zespołu.

Poszukujemy osoby na stanowisko kosztorysanta:

Wymagania i umiejetności:

  • Umiejetność kosztorysowania
  • Dobra znajomość obsługi MSExcel
  • Umiejętność pracy w środowisku CA
  • Obsługa programu AUTOCAD
  • Bardzo dobra organizacja pracy własne
  • Operatywność w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole wielobranżowym
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną (projektową)
  • Zdolności negocjacyjne i zaangażowanie.

Zakres obowiązków:

  • Nawiązywanie relacji z wykonawcami branżowym
  • Przygotowywanie kosztorysów oraz ofer
  • Prowadzenie korespondenji w sprawach zwiazanych z przygotowaniem ofert
  • Analiza ogłaszanych przetargó
  • Kalkulacja kosztów
  • Obserwacja i badanie rynku ofert
  • Pozyskiwanie i analizowanie ofert od podwykonawców i dostawców
  • Wycena i rozliczanie prac dodatkowych

Co oferujemy?

  •  Miła atmosfera współpracy i wsparcie ze strony zespołu
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Grafik z uwzględnieniem zajęć na studiach
  • Miejsce pracy w sali open-space
  • Telefon firmowy

Czekamy na twoje zgłoszenie!

KONTAKT:
tomek@amberconstruction.pl tel. 607624977 https://amberconstruction.pl

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na tomek@amberconstruction.pl