Comarch SA
poszukuje na stanowisko
PROGRAMISTA ANGULAR 2 - R&D

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
doświadczenie w językach, technologiach, frameworkach, narzędziach, które w pracy na tym stanowisku będą używane na co dzień: Spring JDBC, Bootstrap, Highcharts, NodeJS, Spring Boot, Angular 2, HTML5, Siege, CSS, Gulp.js, Java 8
dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodny kontakt z klientem

Obowiązki

projektowanie i programowanie obiektowe
implementacja interfejsu użytkownika i logiki aplikacji biznesowych

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

udział w międzynarodowych projektach
pracę w zespole nastawionym na dzielenie się wiedzą
stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
współpracę z doświadczonymi specjalistami
prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
inspirujące zadania w ramach współpracy z doświadczonym zespołem
nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
pracę na pełen etat w przyjaznej atmosferze
dostęp do obiektów sportowych i rekreacyjnych oraz wsparcie udziału w zawodach
spotkania integracyjne

Zamieszczone przez: Comarch SA