Idea Bank
poszukuje na stanowisko
Praktykant/ka w Departamencie IT

Forma zatrudnienia: Praktyki

Wymagania

Wystarczy, że:
• Wykazujesz się motywacją i zaangażowaniem,
• Chętnie uczysz się nowych rzeczy i lubisz ambitne zadania,
• Jesteś sumienny i dokładny,
• Jesteś dyspozycyjny w okresie 1-3 miesięcznych praktyk w wymiarze min. 30 godzin tygodniowo.

Obowiązki

Podczas Praktyki w Departamencie IT będziesz odpowiedzialny m.in. za:
• Rejestrację i obsługę zgłoszeń użytkowników poprzez zdefiniowane kanały komunikacji,
• Wsparcie pracowników w korzystaniu z aplikacji bankowych,
• Eskalację zgłoszeń na kolejne linie wsparcia.

Dodatkowe informacje

Co oferujemy Ci w zamian?
• Płatną praktykę w Departamencie IT – przy dostępności 160 godzin w miesiącu wynagrodzenie w wysokości 1000 złotych brutto,
• Nabycie praktycznych umiejętności,
• Samodzielną realizację zadań pod okiem eksperta,
• Opiekuna, który wdroży Cię w obowiązki,
• Szansę na zdobycie kompleksowej wiedzy na temat procesów i zasad funkcjonowania instytucji finansowej oraz obszaru IT.

Zainteresowanych ofertą praktyk prosimy o przesłanie CV na adres agata.serafin@ideabank.pl.

Zamieszczone przez: Idea Bank