PIT-RADWAR.S.A.
Specjalista Kontroler Jakości - na zastępstwo Nr Ref. 114/2018

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

• Wykształcenie średnie techniczne
• Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z kontrolą jakości;
• Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację i czytanie dokumentacji technicznej.
• Umiejętność czytania rysunku technicznego;
• Bardzo dobra znajomość MS Office;
• Zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w interdyscyplinarnym zespole;
• Chęć nauki i poszerzania swoich umiejętności.

Dodatkowym atutem będzie:
• Znajomość normy SAE AS5553B

Obowiązki

• Wykonywanie czynności związanych z odbiorem jakościowym dostaw materiałów handlowych, kooperowanych oraz usług wykonywanych przez kooperantów,
• Odbiór jakościowy specjalistycznych dostaw z kooperacji,
• Niedopuszczenie wyrobu niezgodnego z wymaganiami do dalszego etapu produkcji,
• Nadzór nad wyrobem niezgodnym,
• Kontaktowanie się z dostawcami w celu poprawy jakości dostarczanych materiałów i wyrobów,
• Przestrzeganie obowiązujących procedur i instrukcji dot. Systemu Zarządzania Jakością,
• Wyjazdy w delegacje w celu oceny jakości wykonania prac i wyrobów kooperowanych.

Dodatkowe informacje

• umowę o pracę na zastępstwo,
• stały rozwój kwalifikacji zawodowych,
• pracę w młodym zespole wśród profesjonalistów,
• opiekę medyczną,
• pakiet socjalny.

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać poprzez formularz „APLIKUJ” znajdujący się pod ogłoszeniem na oficjalnej stronie internetowej PIT-RADWAR S.A. w zakładce KARIERA (www.pitradwar.com/kariera), lub składać osobiście w siedzibie Spółki w PIT-RADWAR S.A., 04-051 Warszawa, ul. Poligonowa 30, z dopiskiem Biuro Kadr – Dział Rozwoju, Szkoleń i Rekrutacji oraz Nr Ref. 114/2018, w terminie do dnia: 05.01.2019r.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Zamieszczone przez: PIT-RADWAR.S.A.