Telewizja Polska S.A.
poszukuje na stanowisko
Administrator Systemów MS Windows/Exchange

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

Szukamy:
• pasjonaty nowych technologii, nieobawiającego się nowych wyzwań,
• osoby swobodnie poruszającej się w administrowaniu systemami klasy Windows oraz serwera pocztowego MS Exchange z minimum 2 letnim doświadczeniem,
• osoby z wiedzą z zakresu:
- implementacji skryptów i narzędzi do automatyzacji zadań administracyjnych, posiadającej doświadczenie w projektach wdrożeniowych,
- projektowania i wdrażania modyfikacji oraz poprawek systemowych oraz aplikacyjnych.

Dodatkowym atutem będzie znajomość:
• jednego z systemów backupu HP Data Protector, IBM TSM lub Commvault,
• administracji MS SQL Server.

Oczekujemy również:
• wyższego wykształcenia (preferowane kierunki: informatyka, telekomunikacja
o specjalności bazy danych, systemy sieciowe, informatyczne),
• umiejętności pracy w zespole,
• znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,
• wysokich standardów pracy,
• znajomości jednego z serwerów aplikacyjnych (np. IIS lub innego).

Obowiązki

• administracja systemami opartymi o MS Windows Server oraz serwerami aplikacyjnymi i usługami na tych systemach (min.: Active Directory, DNS, DHCP, Windows Server, MS CA, ADFS),
• administracja usługami MS Exchange,
• dbanie o wykonywanie kopii zapasowych środowiska MS Windows Server/MS Exchange oraz o cykliczne odtwarzanie w środowisku zapasowym,
• odpowiadanie za testowanie konfiguracji, patchowanie systemów, rekonfigurację i aktualizowanie środowiska MS Windows Server/MS Exchange,
• dbanie o bezpieczeństwo i stabilność infrastruktury IT.

Dodatkowe informacje

Pracując w TVP będziesz mieć możliwość:
• stanowienia części zespołu wybitnych specjalistów i twórców nowych systemów,
• uczestniczenia w interesujących i nowatorskich projektach,
• kontaktu z najnowszą technologią i narzędziami,
• korzystania z kart sportowych i programu opieki medycznej,
• być blisko interesujących wydarzeń, jakie współtworzy nasza firma.

Aplikuj poprzez formularz dostępny pod adresem: https://tvp.talentfinder.pl/CandidateRegister.aspx?aid=860

Na aplikacje (CV) czekamy do dnia 30 września 2019 r.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji.

Zamieszczone przez: Biuro Karier