LOT Aircraft Maintenance Services
poszukuje na stanowisko
Specjalista ds. Pomiarów Mechanicznych

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

• Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne
(preferowany kierunek to metrologia, mechatronika,
współrzędnościowe systemy pomiarowe)
• Znajomość pakietu MS Office
• Umiejętność pracy w zespole, zdolności manualne
• Język angielskiego na poziomie minimum B1
• Gotowość podjęcia pracy w systemie 12-to godzinnym
• Doświadczenie w pracy w laboratoriach pomiarowych,
profil mechaniczny, wielkości
przemysłowe – mile widziane

Obowiązki

• Nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym
w laboratorium w zakresie wewnętrznej kalibracji,
konserwacji,
• Wykonywanie zadań pomiarowych (uszkodzenia
struktury samolotów, komponentów)
• Opracowanie i wdrażanie nowych metod oraz
procedur pomiarowych
• Prowadzenie bieżącej dokumentacji
z przeprowadzonych badań

LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o. jest doświadczonym dostawcą usług technicznych o najwyższych standardach związanych z obsługą samolotów wąsko i szerokokadłubowych oraz Autoryzowanym Centrum Obsługowym Embraer.

Zamieszczone przez: Biuro Karier